Ватсон Лілія Володимирівна засновниця БО «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія»

Описание

Міжнародна організація нового покоління, яка знаходиться на території України, активну діяльність якої було розпочато в 2015 році. Засновниця та авторка довгострокового плану благодійності на Батьківщині - Лілія Ватсон. Але ще до створення Фонду Лілія Володимирівна з доброї й самостійної волі постійно допомагала нужденним та займалася доброчинними справами, благодіяннями. Лілія Володимирівна з дитинства мріяла приносити та примножувати в цьому світі як доброту так і красу. І на сьогодні можна стверджувати, що обидві її мрії здійснилися.

 

У модельному бізнесі за свою яскраву та наповнену кар'єру Лілія Володимирівна досягла значних результатів, а саме здобула титули: модель міжнародного рівня, відома фотомодель та звання «Королева Дніпропетровська» і «Віце-Королева України». А мрія нести добро у світ постійно була в її серці. Ще до створення Фонду Лілія Володимирівна з доброї й самостійної волі постійно допомагала нужденним та займалася доброчинними справами, благодіяннями. А задля того, щоб примножити можливості любові та доброти у 2015 році створила Благодійну організацію «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ СВЯТОГО АНДРІЯ». І на разі діяльність Фонду розширюється, досягла міжнародного рівня та продовжує реалізацію ідей добра, миру та благочинності в наш нелегкий час.

 

Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія» - з самого початку військової агресії Росії проти України, активно надавав допомогу родинам та сім’ям, які змушені були покинути свої рідні домівки та виїхати в більш безпечні регіони України та закордон.

 

Президент фонду, Лілія Ватсон з перших днів Війни активно працює над збором коштів для допомоги українським дітям, які постраждали від військової агресії з боку російської федерації.

 

За 6 місяців Війни нам вдалося допомогти 5080 дітям.

 

Основними напрямками діяльності БО МБФ ім. СВЯТОГО АНДРІЯ під час війниє:

  • Гуманітарна програма - надання фінансової тапродовольчої допомоги, тимчасово переміщеним особам з дітьми, сім‘ям, які вимушено покинули свої домівки та волонтерським центрам Харкова, Дніпра, Сум, Полтави, Львова та Києва. Більше 5000 дітей отримали допомогу від фонду за 160 днів Війни на понад 2.5 млн. грн.;
  • Евакуаційна програма - допомога під час зелених коридорів виїзду сім’ям з дітками до безпечних регіонів України та до Європи - разом з Військово-цивільними адміністраціями та волонтерськими організаціями. Допомогу по даній програмі отримали 4 дитячих будинки, 2 ДБСТ та 7 сімей на суму - 118 тис.200грн.;
  • Медична програма - сприяння у наданні всіх видів медицинської допомоги дітям,які постаждали фізично та морально від дій окупанта. Фондом надана допомога 14-ом дитячим медичним закладам, перинатальним центрам та пологовим будинкам України. Загальна сума допомоги становить - 4 млн 100 тис. грн.

Фонд опікується над тимчасово переміщеними дітками зі Сходу України, які знаходяться у модульному містечку м.Львів збудованого на кошти Польських інвесторів, також підтримав проект “Здорова Дитина” по створенню кімнати сенсомоторної терапії для дітей на базі Стрийської міської дитячої лікарні. Підтримали чудову ініціативу по створенню творчого простору в м.Кременчуг для діток з тимчасово окупованих територій.

 

Постійно підтримуємо та надаємо фінансова допомогу дитячим будинкам-інтернатам, ДБСТ та іншим дитячим закладам, якими опікується фонд ще з 2015 року.

 

Ми опікуємося дітьми-сиротами, дітьми, які позбавлені батьківського піклування, дітьми з інвалідністю, дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, родинами, в яких постало питання щодо вилучення дітей й позбавлення батьків батьківських прав, а також дітей інших соціально незахищених категорій сімей. Окрім того, Фонд підтримує та допомагає установам, закладам, що фінансуються з державного бюджету для покращення умов перебування в них таких дітей.

 

На сьогоднішній день, Фондом разом з партнерами, реалізуються наступні програми і проекти відповідно до актуальних потреб дітей:

 

Програма порятунку життя дітей. Метою програми є допомога тяжкохворим дітям в отриманні необхідного лікування, реабілітації і екстреної медичної допомоги. В рамках програми ми надаємо адресну благодійну допомогу, яка передбачає цільове використання наданих коштів, а саме: придбання систем імплантації для дітей, закупівля медикаментів для дітей, які проходять довготривале лікування та реабілітацію до настання позитивної і тривалої ремісії, перераховуємо кошти для проведення оперативних втручань.

 

Програма розвитку спорту та пропаганди ідей здорового способу життя. Метою програми є створення належних умов для занять спортом та реалізації спортивних амбіцій для дітей, що проживають в державних дитячих закладах, популяризація ідеї здорового способу життя. З дітлахами, які перебувають у державних дитячих закладах для дітей ми постійно проводимо заходи та спортивні змагання задля популяризації здорового способу життя. А для того, щоб охопити більшу кількість дітей та молоді ми проводимо тематичні вуличні акції, на які запрошуємо відомих людей, в тому числі спортсменів. Також ми започаткували оздоровлення дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу закордоном та проведення одноденних літніх таборів для дітей соціально незахищених категорій сімей. Програма соціального забезпечення та надання гуманітарної допомоги. В рамках програми проходить безстрокова акція “Соціальна скриня добрих речей” по збору та наданню благодійної гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття, засобів гігієни, продуктів харчування, дитячих візочків, побутової техніки, іграшок, розвиваючих ігор, вітамінів тощо установам, закладам, що фінансуються з державного бюджету для покращення умов перебування в них дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також підтримки дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та малозабезпечених сімей. Загалом ми допомагаємо восьми державним дитячим закладам в Україні та трьом у Шрі-Ланці. Загальна кількість дітей, якими опікується фонд понад 5000 осіб.

 

Програма культурного розвитку дитини. Метою даної програми є створення умов для культурного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В рамках цієї програми організовуємо та проводимо різноманітні розвиваючі заходи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей інших соціально незахищених категорій сімей. Щоб внести різнобарв’я в дитячі життя ми влаштовуємо свята та квести з аніматорами. Також проводимо майстер-класи за різними тематиками тощо.

 

Програма підтримки талановитих дітей та молоді. Мета програми - це виявлення й підтримка юних талантів та обдарувань, формування у дітей активної життєвої позиції, відчуття національної гордості та патріотизму. В рамках даної програми ми також намагаємося привернути увагу дорослих до творчого розвитку та унікальності кожної дитини: шукаємо та підтримуємо талановитих дітей, організовуємо та проводимо виставки їхніх робіт, надаємо фінансову допомогу на гуртки та заклади, в яких навчаються талановиті діти.

 

До участі у вищезазначених заходах ми залучаємо видатних діячів культури і мистецтва, спорту, представників із шоу бізнесу, творчих особистостей та інших спонсорів і меценатів з усього світу для фінансування наших програм.

 

За 7 років існування фонду допомогу отримали понад 20 тисяч дітей. Фонд надав фінансову допомогу в розмірі 9.2 млн. грн., та матеріальну понад 870 тис.грн.. Проведено понад 550 заходів для дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Залучено понад 200 волонтерів, які з радістю допомагають втілювати мрію Президента Фонду в реальність. Започатковано проведення щорічних Всеукраїнських змагань з баскетболу серед дівчат на “Кубок Лілії Ватсон”.

 

У 2019 роціБлагодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія» - перший благодійний фонд в Україні отримав сертифікат ДСТУ ISO 9001, що підтверджує високу якість управління.

 

Однак діяльність Фонду - це не тільки безліч акцій і подій, а й чималі зусилля в забезпеченні оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей, які залишилися без батьківського піклування.

 

Небайдужість до потреб дітей та адресна допомога для всебічного розвитку кожної підопічної дитини, збереження її здоров'я і життя - ось основні принципи, якими ми керуємося у своїй щоденній діяльності. Окрім того вся команда Фонду має чітке переконання, що рухатися по життю необхідно з вірою в серці та реалізувати своє призначення і проявляти любов скрізь і завжди, не шукаючи зручного випадку. Робити добро - це привілея, тобто виключне право та можливість робити добро. Адже немає нічого прекраснішого, ніж бачити посмішку на обличчі людини, і розуміти, що вона з'явилася саме завдяки вам. Тому давайте робити добро всі разом і його в світі буде більше!

 

Вся наша команда працює над тим, щоб українські діти після перемоги України повернулися до мирного життя, отримали від держави належну соціальну підтримку та всі можливості для самореалізації.

 

Дякуємо нашому президенту фонду, пані Лілії, що не дає світовій спільноті забути про біль і горе, які спіткали українських дітей.

 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!×