Східно-Українська академія бізнесу Маркетинговий центр

 

Європейська Бізнес Асамблея, Оксфорд Великобританія / Europe Business Assembly, Oxford, UK

Східно-Українська академія бізнесу (ВУАБ), г. Харьков, Україна є Офіційним Партнером, який представляє інтереси в Європейській Бізнес Асамблеї, Оксфорд, Великобританія. Маркетинговий центр Східно-Української академії бізнесу спеціалізується на наданні професійних комплексних консультаційних послуг у сфері бізнесу та управління.

 East-Ukrainian Academy of Business, Kharkiv, Ukraine is the official partner of Europe Business Assembly in Ukraine, countries of Eastern Europe and Central Asia.  

***

Звернення Прес-служби ЕВА щодо інформаційної атаки на діяльність компанії в Британських і українських ЗМІ

Друзі та партнери!

Ми дуже вдячні за тисячі підтримують дзвінків на наш захист щодо недавніх негативних статей про діяльність Європейської Бізнес Асамблеї в Британській і міжнародній пресі. Дані матеріали не мають фактичного обґрунтування і базуються на суб'єктивній думці так званого колишнього анонімного співробітника ЕВА і паплюжать репутацію ЕВА, наших партнерів і клієнтів з усього світу. Ми дуже серйозно ставимося до цього питання і заявляємо нашу офіційну позицію:

1) Європейська Бізнес Асамблея (ЕВА) була заснована в Оксфорді в 2000 році і працює відповідно до законодавчої бази Великобританії. Штаб-квартира компанії знаходиться в м Оксфорд. Ми ніколи не були афілійовані з Університетом Оксфорда або іншими організаціями Оксфорда.

2) Наша компанія є провідним у світі івент-холдингом. Протягом 17 років нами було організовано і проведено понад 120 висококласних заходів і конференцій. Професійна команда ЕВА - мульти національна. Більш 8.000 компаній з 50 країн беруть участь в наших проектах і програмах.

3) EBA пишається тим, що є незалежною самофінансованим організацією, яка не покладається на гранти або державну підтримку. Її діяльність фінансується за рахунок реєстрації та акредитації своїх членів, партнерів та учасників, а також оплати офіційних ліцензій.

4) EBA є соціально відповідальним суб'єктом бізнесу, підтримує благодійні проекти.

5) EBA проводить строгий прозорий процес відбору для визнання кращих організацій і особистостей серед міжнародного ділового співтовариства. Ми заохочуємо наших членів клубними нагородами ЕВА.

6) Дипломи, сертифікати, нагороди EBA не мають ніякого відношення до Оксфордському університету, є інтелектуальною власністю ЕВА і офіційно зареєстровані в Бюро з інтелектуальної власності Великобританії (the Intellectual Property Office). Наприклад, нагорода «Краще підприємство» (номер UK00003105713), Сократовська нагорода (номер UK00003105710).

За право використання вищевказаних торгових марок в рекламних та інформаційних цілях видаються офіційні ліцензії.

7) Щоб забезпечити кращі знання і практику для наших клієнтів, а також підтримувати високий рівень наших заходів, EBA запрошує висококваліфікованих доповідачів з різних країн світу.

8) Проекти та академічні програми EBA спрямовані на сприяння економічній інтеграції та підтримку динамічно розвиваються і регіонів. Наші маркетингові центри контролюють провідні світові тренди і заохочують інвестиції, які створюють нові робочі місця і додаткове оподаткування.

9) Наші консультаційні сесії призначені для керівників вищої ланки і проводяться професійними викладачами і практиками.

Ми не видаємо будь-яких дипломів про освіту.

10) Ми віримо в свободу слова і преси для інформування громадськості про світові події і толерантно ставимося до всіх думок, будь то від конкурентів, анонімних інформаторів або трендів, наступних за журналістами. Однак ми засуджуємо односторонню безпідставну критику на адресу кого б то не було, в тому числі і на адресу нашої компанії.

Кожна успішна організація протягом життєвого бізнес-циклу піддається інформаційним атакам з боку недобросовісних конкурентів, псевдо-небудь грантожурналістов, недоброзичливців-анонімів. До цих негативних явищ треба ставитися з холодним серцем і здоровим розумом.

Завдяки вашій підтримці, друзі, сьогодні ми стали ще сильніше! Переконалися в значущості нашої справи для процвітання демократії і прогресу у всьому світі! #I_SUPPORT_EBAOXFORD

VIRIBUS UNITIS!

 

Прес-служба ЕВА