Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління
«Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» виступає генеральним розпорядником по підготовці та проведенню представницьких Національних заходів Асамблеї ділових кіл, а також слугує Інформаційним та консультативним центром для українських підприємців.
Одним з напрямків діяльності центру є національний патріотичний проект «Лицарський Легіон України», який працює на утвердження в українському суспільстві світових традицій та принципів винятково заслуженої подяки і пошани особливій категорії людей, які своїми професійними та громадянськими діями забезпечують стабільну діяльність всіх основних і стратегічно важливих державних інституцій та сфер економіки.
Проект працює як потужний фактор сприяння розвитку бізнесу в Україні і має особливий, винятковий вплив на його безпосередніх учасників, що проявляється через особисті характерні властивості - особисту високу гідність, честь, самоповагу і, відповідно, повагу сім'ї і близьких, повагу колективу, повагу району, міста, повагу всієї України. А якщо брати до уваги сучасний інтегрований та глобалізований світ, то дія проекту зумовлюється повагою міжнародної спільноти до держави Україна, так як це споконвіку діє в цивілізованих європейських країнах.
Проект реалізується Всеукраїнським науково-дослідним центром ефективного управління (м. Київ) при підтримці впливових організацій та колективів - Торгово-промислова палата України, Київська Торгово-промислова палата, Спілка фахівців-експертів з якості, Інститут політичної та соціальної психології АПН України, Науково-Дослідний економічний інститут, Палац мистецтв «Український Дім» та ін. Технічне забезпечення проекту здійснюється Державним управлінням справами Президента України, командуванням Внутрішніх військ України, командуванням Збройних сил України, відомими і найкращими творчими колективами України - Національним заслуженим академічним українським народним хором ім. Григорія Верьовки, Заслуженим академічним ансамблем пісні і танцю Збройних сил України Міністерства оборони України, Заслуженим академічним ансамблем пісні і танцю Міністерства внутрішніх справ України, Національним академічним президентським оркестром та відомими діячами української культури.
Проект передбачає основні напрямки*:
- Проведення престижних бізнес-заходів високого рівня на підтримку національних підприємств та їхньої продукції;
- Проведення урочистостей до національних свят та зібрань ділової громадськості України;
- Презентаційні зустрічі з іноземними діловими партнерами;
- Заходи, спрямовані на заохочення, вшанування та становлення високопозитивного іміджу ділової людини-керівника;
- Вшанування почесними нагородами згідно державної реєстрації;
В рамках Проекту "Лицарський легіон України" засновані та зареєстровані в державних органах наступні нагороди:
Орден "Золотий хрест честі і звитяги "Лицар Вітчизни" трьох ступенів.
Вручається за високу національну гідність та активну участь у розбудові Української держави, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України;
"Орден Золотого тріумфального сокола" трьох ступенів.
Вручається за особисті заслуги і перемоги, здійснені на честь і на благо України;
"Орден Королеви Анни "Честь Вітчизни" на срібній, золотій та діамантовій зірках.
Вручається за особисту мудрість та мужність, високу освіченість та культуру, толерантність, вірність обов'язку, добродійність, чесноти та вчинки високої доблесті і честі, спрямовані на благо Народу та Держави;
"Золотий символ якості національних товарів і послуг".
Вручається за виробництво високоякісної, конкурентоспроможної продукції та надання високоякісних послуг, що відповідають національним та міжнародним стандартам якості;
Гран-прі "Золота пектораль".
Вручається за найвищі досягнення у сучасному світі.
Гран-прі "Вища проба".
Вручається за високу якість та конкурентоспроможність продукції, яка користується особливим споживацьким попитом.
"Великі Українці".
Вручається за визначні заслуги перед Україною, професійні досягнення та благородні справи, здійснені на благо Народу та Держави.
Громадські ініціативи щодо висунення кандидатів в лауреати нагород оформлюються спільним клопотанням мінімум двох юридичних осіб, що завірене особистими підписами керівників та печатками організацій або ж відповідно трьома завіреними рекомендаційними листами, в обох випадках затвердженими органами місцевої виконавчої влади.