Тренінговий Центр

AUlogoОксфордський Академічний Союз (AUO) це міжнародна академічна асоціація, до складу якої входять понад 350 ректорів університетів, вчених, дослідників і новаторів з 34 країн. Асоціація переслідує ідеали високих стандартів навчання, інновацій та загальнодоступності, а також прагне поширювати ці основні цінності за допомогою свого всесвітнього співтовариства. Основною метою Академічного союзу є консолідація зусиль вчених, педагогів, промисловців і виробників в питаннях науки, освіти та інтеграції бізнесу в сучасному світі.

Експертний Центр Академічного Союзу є незалежним організатором експертних сесій в Великобританії. Він був створений як Платформа Інтелектуального Освіти Оксфордського Академічного Союзу в 2015 році. Центр надає прогресивні експертні сесії, професійні тренінги у співпраці з провідними професорами і відомими галузевими експертами США та інших країн. Ми охоплюємо широкий спектр новітніх галузевих тенденцій, сприяємо підвищенню лідерських якостей і підтримуємо професійну впевненість керівників, а також людей які займають високий пост в бізнес сфері, вищих навчальних закладах, муніципалітетах і медичних установах.

Основна перевага наших програм - це ефективні короткі огляди актуальних тем від відомих доповідачів і практиків в поєднанні з обміном досвіду в висококласної середовищі для навчання - холі Oxford Lounge. Ми також надаємо онлайн-трансляції в режимі реального часу для заочних учасників, які хочуть отримувати інформацію з Оксфорда, але не можуть туди поїхати.

business

The Executive Development Programme включає в себе прогресивні сесії провідних і всесвітньо визнаних галузевих експертів. Експертні сесії охоплюють широкий спектр останніх тенденцій в галузі, сприяють підвищенню лідерських якостей і підтримують професійну впевненість. У програмі основна увага приділяється тематичних досліджень компаній, дискусій, обміну досвідом.
Для заочних учасників доступна онлайн-трансляція. А також доступні спеціальні умови акредитації для учасників програми лояльності та постійних клієнтів.

 

cityThe City Management Platform була створена як результат спільних зусиль Оксфордського Академічного Союзу, Експертного Центру Академічного Союзу та Проекту Сприяння Інвестицій (Investment Promotion Project) 'Prime Business Destinations'. Платформа пропонує практичні тренінги для менеджерів, муніципалітетів і співробітників міської адміністрації. З метою підвищення конкурентоспроможності регіону, збільшення інвестицій та залучення туристів у рамках City Management Platform проводяться передові професійні лекції і семінари під назвою «Smart Panels» в місті Оксфорд.

hospitalThe Healthcare Management Programme надає основні знання про проблеми і ефективних рішеннях в управлінні сучасним медичним закладом, робить фокус на залученні нових пацієнтів, управлінні кадровим резервом та задоволенні вимог бізнесу в сфері медичного туризму. Програма розширює навички і компетенцію професіоналів в галузі управління охороною здоров'я, забезпечуючи міцну основу для власників лікарень / клінік, медичних керівників і головних медичних працівників, директорів клінік.

educationЗаснована Оксфордським Академічним Союзом Education Management Programme фокусується на впровадженні інноваційних підходів і ефективного досвіду в управлінні вищою освітою, забезпеченні сприятливих партнерських відносин між ректорами, менеджерами в галузі освіти провідних світових університетів, відборі видатних наукових і академічних представників, підвищенні професійних навичок академічних лідерів.

Всі зустрічі проводяться в VIP-форматі в Academic Lounge в місті Оксфорд, Великобританія, з обмеженим числом учасників (до 12), забезпечуючи максимальну увагу до кожного учасника, надаючи можливості для обміну досвідом та спілкування з метою подальшого розвитку довгострокових партнерських відносин у всьому світі. Всі учасники отримують Сертифікат про участь.

image tr