Горя Вадим Степанович, Генеральний директор ТОВ «Академія Духовної Трансформації Людини м. Київ»

Описание

 

Шість років діяльності в сфері трансформаційних змін, оновлення та створення новітніх наукових направлень в дослідженні Людини, як інформаційно-енергетичного та інформаційно-біологічного, космічного створіння.

Започаткували універсальну наднауку Інеологію, яка стане в часі фундаментом кардинальних змін в усіх наукових сферах. Наука, за якою майбутнє Життя Людства та Цивілізації.

Кропітка робота в сфері психології дала свій плід. Новітнє направлення в сучасній психології – Трансформаційна Психологія Свідомості. Це направлення в часі виведе сучасну психологію на інший досконалий рівень допомоги людям, а саме головне, що сама людина самостійно зможе утримувати гармонійний баланс свого психоемоційного стану і стати незалежним від всіх зовнішніх руйнівних впливів.

Під час війни, з першого дня, Майстри Академії майже цілодобово надавали психологічну підтримку та допомогу, благодійно, всім тим, хто звертався до нас.

Реалізуючи знання унікальної науки Інеології, ми супроводжували виїзд людей з окупованих територій. Допомагали в психологічному руслі приймати рішення в стресових ситуаціях.

Кожного дня десятки людей отримували психологічну підтримку та поради. Й до цього часу Майстри Академії підтримують людей, які залишились на окупованих територіях та виїхали за кордон.

Головною практичною діяльністю була інформаційна та енегретична благодійна підтримка воїнів ЗСУ, які зверталися за допомогою. Всі, кого наші спеціалісти супроводжували і продовжують супроводжувати - Живі та Здорові.

Під час війни благодійно було проведено в онлайн форматі декілька Базових Курсів «Основи Духовної Трансформації Людини», це майже 200 годин лекційно-практичних занять, які отримали більше 1000 слухачів.

Двічі на тиждень проводили і продовжуємо проводити інформування людей онлайн про інформаційно-енергетичні перебіг подій в просторі, тим самим допомагаємо людям усвідомлювати, що відбувається навкруги і яку важливу роль відіграють самі Люди своєю Духовною, Психічною та фізичною працею, для того щоб Український Народ, Українська Земля звільнилися від ворогів і щоб запанував Мир на все майбутнє наше Життя.

Філіали Академії Духовної Трансформації Людини:

Київ

м. Київ, вул. Олекси Тихого, 87 (м. Шулявська)

+38(063)9379080(Viber); + 38 (098) 640 38 30

Директор: Рогозіна Тетяна Сергіївна

Харків

м. Харків, вул. Гуданова, 9/11

+38 (068) 527 53 27 (Viber)

+ 38 (095) 555 16 36

Директор: Ковалик Валентина Валентинівна

Полтава

м. Полтава, вул. Пушкіна, 73

+ 38 (068) 902 9729

Міхайловська Марина Валеріївна

Миколаїв

м. Миколаїв, вул. Рюміна 2/7

+380667612536

Іваненко Ігор Миколайович

Ведучі діючі Майстри:

Дмитро Олегович Щекотихін

Олена Григорівна Давидько

Оксана Миколаївна Володіна

Тетяна Володимирівна Нарожна

Діана Павлівна Дебич

Вадим Валерійович Гужва

Тетяна Олексіївна Фурса

Ірина Олександрівна Пошкус

Алла Михайлівна Сирітка

Владислав Леонідович Міхайловський

Наталя Миколаївна Сухоручкіна

Людмила Анатоліївна Комінар

Лариса Олексіївна Фищук

Ігор Миколайович Іваненко


×