Пивовар Валентина Дмитрівна директор комунального некомерційного підприємства Богуславської міської ради "Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Описание

 На виконання загальнодержавної Програми розвитку сімейної медицини, Указів Президента України від 27.01.2010 № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», № 187/2012 від 12.03.2012 року «Про виконання національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програм економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та відповідно до плану реорганізації мережі закладів охорони здоров’я Богуславський ЦПМСД розпочав свою роботу 28 грудня 2012 року зі статусом юридичної особи. Центр створений з метою забезпечення населення доступною, своєчасною якісною та ефективною первинною медико – санітарною допомогою та здійснення організаційно – методичного керівництва та координації діяльності структурних підрозділів Центру.

 

 "КНП БМР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ЦПМСД" є закладом охорони здоров'я — унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення Богуславської ТГ, вживає заходи з профілактики захворювань та підтримання громадського здоров’я.

 

 До складу центру первинної медико-санітарної допомоги входять: 4 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (1 міська та 3 сільських), які розгорнуті з урахуванням системи розселення та потреб населення у медичному обслуговуванні, забезпечення рівності та доступності первинної медико – санітарної допомоги, 3 фельдшерсько-акушерських пункти і 17 фельдшерських пунктів.

 

 Центр обслуговує жителів Богуславської ОТГ в кількості 25,5 тис., та має на даний час 21,9 тисяч укладених декларацій про вибір лікаря первинної медичної допомоги (з них 4,4 тис. дітей) та ВПО чисельністю 7,1 тис., з яких 2,1 тис. діти.

 

 В цілому в закладі працює 82 працівника. В ЦПМСД працює 18 лікарів, з них 3 лікаря-інтерна. 34 середніх медичних працівників. Медичні працівники безперервно професійно навчаються на курсах тематичного удосконалення, на платформі Академії НСЗУ, беруть участь у семінарах, конференціях.

Основним завданням діяльності Центру є надання кваліфікованої первинної медичної допомоги, шляхом проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, зменшення рівня ускладнень, інвалідності та смертності населення, раннього діагностування захворювань, здійснення моніторингу за станом здоров’я, забезпечення дотримання прав і обов’язків пацієнтів.

 

 В Центрі безкоштовно кожний пацієнт отримує всі послуги які гарантовані по Програмі медичних гарантій, за договором «Первинна медична допомога»: загальний аналізи крові та сечі, аналіз крові на цукор та холестерин, швидкі тести на тропоніни, вірусні гепатити та ВІЛ. Кожний кабінет лікаря укомплектовано відповідно до табелю матеріально-технічного оснащення усім необхідними діагностичним та медичним обладнанням.

 

 Заклад забезпечує лікарськими засобами хворих по «Програмі надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Богуславської територіальної громади та отримають програмний гемодіаліз» та «Програмі забезпечення якісного знеболювання наркотичними засобами для забезпечення якісного життя хворих з невиліковними хворобами» за кошти місцевого бюджету та Програмі «Доступні ліки».

 

 Проводиться робота щодо забезпечення епідеміологічного благополуччя з вакцинації згідно календаря щеплень та вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом Sars-COV-2.×