КОЗЛОВА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ЗАСНОВНИК, ДИРЕКТОР БРЕНДУ «GINO FIGINI», М. Дніпро

Описание

Завдяки мудрому керівництву та постійному розвитку, впровадженню нових технологій та високим вимогам український бренд завоював повагу як серед українських жінок, так і за межами України. Взуття GINO FIGINI носять більш ніж у 25 країн світу.

В 2021 році бренд увійшов в 100 найкращих молодих брендів України за версією магазину “TOP.UA”.

В 2022 році бренд отримав в знак якості «Вища проба».

Взуття GINOFIGINI не тільки виглядає чудово, але й забезпечує комфорт і зручність для своїх клієнтів. В виробництві використовується тільки натуральна шкіра високої якості, а контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва.

Команда має великий досвід, тож це дає гарантію створення ідеальної пари взуття, поєднуючи традиційні методи виготовлення з інноваційними технологіями, щоб забезпечити якість та естетичний вигляд моделей. Це дозволяє продукції конкурувати із взуттям, виготовленим в Україні та за кордоном.

Однією з особливостей бренду є те, що GINO FIGINI пропонує широкий вибір стилів взуття - від класичного до модного та сучасного.

І всим цим керує тендітна жінка Козлова Юлія Володимирівна, яка своїм прикладом показує працьовитість і творчість нашого народу.

Сайт  https://ginofigini.com/×