Крупніцький Володимир Григорович Директор ПП «Агрофірма «Медобори»

Описание

  У Скоморохах, де центральна садиба ПП «Агрофірма «Медобори», директор Володимир Григорович Крупніцький, створив справжню красу - сучасний адмінбудинок у європейському стилі. Ідеально впорядкований виробничий двір літом буквально тоне в цвіту чорнобривців. Молоденький фруктовий сад, що рівними рядами виструнчився на території між адмінбудинком і круп’яними цехами, вже радує великим врожаєм яблук, груш, персиків, черешень та слив.

   Володимир Григорович - керівник з доброю душею і чуйним серцем, усім йде назустріч, кожного намагається зрозуміти, кожному допомогти. Тому й повагу має заслужену в колективі агрофірми, колег, партнерів. Ця повага підкріплена високими державними відзнаками, які він заслужив за багаторічну самовіддану працю для громади, краю, держави. В арсеналі високих державних відзнак Володимира Григоровича Крупніцького чи не найвагоміші і особливо дорогі для нього нагороди саме за благодійну, меценатську, гуманітарну діяльність – орден святого Миколая Чудотворця, орден Князя Володимира III cтупеня, медаль «За жертовність і любов до України», орден «За заслуги» III ступеня, а ще численні грамоти Тернопільської обласної, Районної ради, церков громади. Володимир Крупніцький депутат шостого скликання Тернопільської районної ради.

   ПП «Агрофірма «Медобори», що в Тернопільському районі, – одне з найпотужніших підприємств краю, яке орендує 1050 паїв жителів сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова, Теофілівка, Мишковичі на понад 2 тисяч га. землі в обробітку та славиться високими врожаями зернових і технічних культур, розвиває тваринництво. Тут діє потужне круп’яне виробництво, яке свого часу починалося з однієї невеликої виробничої лінії, а декілька років тому вже введений в дію потужний другий цех, і на цих потужностях агрофірма виробляє 20 тонн круп в добу. Весь вирощений урожай реалізовують продуктами переробки.

   Агрофірма дає роботу 50 працівникам – жителям місцевих сіл, надає спонсорське сприяння освітнім, культурним та лікувальним закладам, фінансову та матеріальну допомогу воїнам та підрозділам Збройних сил України. За 2022 рік це понад 1,5 мільйона гривень, з яких 950 тис на потреби ЗСУ.

   В умовах війни підвищений попит на продукти харчування відчутний на прикладі діяльності фірми. Виробництво круп йде в посиленому режимі, попит на круп’яну продукцію значно зріс. Круп’яний цех «Медоборів» має замовлення з підприємств гуртової і роздрібної торгівлі Житомирської , Львівської, Рівненської, Київської областей, практично з усіх регіонів України. Відвантажують продукцію з власної сировини – а це кількох видів пшеничні і кукурудзяні крупи, ячмінні, перлові та горох – великими обсягами.

   У ПП «Агрофірма «Медобори», ввели у дію власну пекарню. Це була давня мрія – паралельно з круп’яним виробництвом пекти свій хліб, мати свою пекарню, яка б працювала не на газі чи електриці, а на дровах. Для цього у підприємства є все, як мовиться, своє: мука на вибір – пшенична, житня, гречана, кукурудзяна, олія, цілюща вода зі скоморохівських джерел. Тепер в агрофірмі щодня мають духмяний, справжній, домашній і надзвичайно смачний хліб – щойно з печі. Хлібопекарське виробництво керівництво підприємства довірило місцевим майстриням. Печемо два види пшеничного хліба, гречаний та житній. Є у формі цеглин, є і круглий – на черені. Знаменного дня, коли Скоморохи разом із головою Великогаївської громади Олегом Кохманом відвідували гості з Польщі (а тривожні сирени звучали часто й енергопостачання було обмеженим), Володимир Крупніцький зустрічав шанованих гостей щойно спеченим скоморохівським хлібом, прикрашеним кетягами калини, що росте в саду агрофірми.

   Машинно-тракторний підрозділ ПП «Агрофірма «Медобори» – що розташований в сусідньому селі Смолянка, має в своєму арсеналі багато сучасної техніки відомих виробників Джон ДІР та КЛАСС. Потужні нові комбайни впевнено справляються зі збором урожаю. Керують машинами високо-досвідчені спеціалісти.×