Кухтарук Володимир Дмитрович директор КНП«Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації»

Описание

     Комунальне некомерційне підприємство «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» є закладом охорони здоров'я – комунальним некомерційним підприємством, що надає послуги первинної та вторинної спеціалізованої медичної допомоги населенню в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом підприємства.

     Підприємство створене за рішенням Делятинської селищної ради від 20 квітня 2018 року № 128-4/2018 року четвертої позачергової сесії сьомого скликання відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на базі закладу «Делятинська міська лікарня».

     З дня його створення колектив закладу очолюєдиректор Кухтарук Володимир Дмитрович, лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 35 річним досвідом практичної роботи. В 1983 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут, працював в зоні ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та у військовому медичному закладі.

       Високий рівень управлінської культури директора характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним у колективі сприятливим соціально-психологічним кліматом, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності медичного персоналу лікарні, колегіальністю щодо формування стратегії розвитку медичного закладу.

       КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» має першу акредитаційну категорію, своєчасно отримало необхідні ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, акушерство і гінекологія, клінічна лабораторна діагностика, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, рентгенологія, стоматологія, терапія, ортопедія і травматологія, ультразвукова діагностика, хірургія анестезіологія, фізична та реабілітаційна медицина, кардіологія, загальна практика сімейна медицина, ендокринологія, дерматовенерологія, фтизіатрія. В 2022 році внесені зміни в ліцензію на медичну практику про провадження медичної практики за додатковою спеціальністю езофазогастродуоденоскопія.

     Лікарська допомога надається з 18 спеціальностей, в 2022 році стаціонарне лікування отримали 1 162 особи з числа мешканців територіальної громади та внутрішньо-переміщених осіб, поліклінічне відділення відвідало 29 747 пацієнтів. Лікарня надає стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу військовослужбовцям місцевого гарнізону.

       В 2022 році проведено капітальний ремонт системи опалення та водопостачання та приміщення стаціонарного відділення, закуплено дорого вартісне сучасне медичне обладнання.×