Максименко Зоя Максимівна

Описание

Здобула спеціальність майстер перманентного макіяжу у 2018 році.

         За цей проміжок часу постійно підвищувала свою кваліфікацію і здобувала нові навички у найкращих світових і Українських спеціалістів. Навчалася у чемпіонів Світу з перманентного макіяжу.За час плідної практики зробила більше, ніж 10000 процедур!

      За рік приймає понад 1500 клієнтів. У б‘юті сфері Зоя майже 10 років! Різні напрями були освоєні та успішно проведені тисячі процедур, проте справжнім покликанням Зоя вважає перманент. До неї приїжджають пацієнти з усіх країн Європи. Коли оголошується виіздний прийом у різних містах України — місця розлітаються за лічені години.

   Працюючи з преміальними препаратами виробництва Європи та США, дотримуючись всіх норм асептики і антисептики, Зоя дарує безпечний перманент усім прихильницям догляду за собою.

         Здобувши титул чемпіона України Зоя зрозуміла, що час настав.
Заснувавши власну школу перманентного макіяжу, Зоя почала навчати базовому навчанню перманенту. Потім з’явились нові освітні продукти: курси підвищення кваліфікації, МК, онлайн і офлайн наставництво, менторство, написання авторських посібників тощо.

     Всі освітні продукти Зоя створювала заради підняття України на міжнародний рівень якісної освіти. Найбільшим своїм досягненням Зоя вважає швидку адаптацію до реалій війни. 24 лютого вона провела коханого на службу і вже 1 березня заснована нею волонтерська організація зробила рекордну кількість гарячих обідів — 2000 порцій за добу.

        Допомога потребуючим в умовах оточеного воєнного Харкова, не поставила хрест на її кар’єрі. Не дивлячись на те, що студія була пошкоджена, під час ракетних обстрілів міста, Зоя приймала клієнтів у себе вдома. 12 березня — дата першої процедури під час війни. Під звуки вибухів, у повністю оточеному місті, вона створювала пудрові брівки для клієнтки.

     Зараз майстер готується до відкриття своєї оновленої студії, у кращому бізнес центрі міста. Вважає, що якісній освіті місце бути!

    Життєве кредо:
«Успішними не народжуються, ними стають»×