МАРИНА КОРНІЄНКО – МІЗРАХ

Описание

До війни Марина Корнієнко-Мізрах була незмінною учасницею елітних прем'єр та благодійних концертів, володіла титулами «Мама Року» та «Юрист Року» та лідирувала у багатьох соціальних рейтингах та опитуваннях.

Діяльність Українського Національного Конгресу Жінок ніколи не зводилася до формальних процедур та акцій, залишаючись прикладом діяльного патріотизму, добра та соціальної відповідальності. Активісти Конгресу ще до великої війни довгі роки дбали про тих, хто залишився без підтримки в сучасному світі, що стрімко змінюється, допомагали одиноким мамам і багатодітним сім'ям, інвалідам і літнім людям, яких нема кому доглядати.

Люди з УНКЖ і сьогодні проводять акції зі збирання коштів, привозять своїм підопічним продукти харчування та лікарів, купують їм одяг та потрібні ліки.

ЗМІ багато разів писали, що не кожна державна установа здатна так налагодити допомогу людям як волонтерський за статусом Український Національний Конгрес Жінок.

Предметом окремої турботи Марини Корнієнко-Мізрах та організації, яку вона очолює, стали діти, які осиротіли після 2014 року. Знаменитий «Отчий Дім», що знаходиться в селі Покровське, протягом певного часу пустував, перетворившись із притулку на дитячий центр, але війна на сході країни знову заповнила його маленькими українцями, які потребують любові, піклування та повноцінного життя.

Національний Конгрес Жінок України давно опікується «Отчим Домом», а в січні 2022 року Марина Корнієнко приїхала в гості до його 118-ти вихованців, організувавши масштабне зимове свято з подарунками, танцями та веселими іграми. Новорічний бал у «Отчому Домі» став останньою передвоєнною акцією Марини Корнієнко.

У день його проведення голова Національного Конгресу Жінок України Марина Корнієнко-Мізрах, спілкуючись із журналістами, сказала такі слова: «Після ночі приходить світанок, тому не варто зневірятися. Потрібно просто бути трохи добрішим, любити свою державу, навколишній світ і хоча б «крапелькою» добрих справ допомагати ближньому. Українці це сильна нація, і ми маємо те, чого немає в інших, ми не здаємося. Тому настане час, і все в нашій державі та в кожній родині все буде добре. Потрібно вірити і не стояти осторонь проблем інших людей».

Юридична діяльність. Марина Корнієнко-Мізрах здобула популярність як адвокат, який захищає права людей на допомогу, що виділяється державою. Вона має в активі кілька виграних судових слухань, у ході яких вона відстоювала права представників соціально вразливих категорій.

Марина Валеріївна і сьогодні стежить за тим, щоб допомога держави доходила до тих, кому вона призначена, здійснює юридичний супровід великих благодійних проектів та надає індивідуальну адвокатську допомогу багатодітним сім'ям, одиноким матерям та інвалідам.

Журналістика Марини Корнієнко-Мізрах тісно пов'язана з її адвокатською діяльністю та носить відверто прикладний та суспільно значущий характер.

Головне місце у її публікаціях посідає інформація про потреби та права людей, для підтримки яких державою надаються пільги та виділяються значні грошові дотації.

Крім того, Марина Валеріївна прагне підвищити загальний рівень юридичної грамотності українців, низьким рівнем якої користуються несумлінні чиновники та махінатори.

Зокрема, Марина Корнієнко-Мізрах наголосила на тому, що платити держмито за оформлення закордонного паспорта дитині не потрібно, закон України не передбачає оплати цієї послуги.

Інформація виявилася своєчасною та актуальною, оскільки багато посередницьких організацій, користуючись незнанням населення, оформляли закордонні паспорти на комерційній основі, стягуючи плату за документи дітей, які не досягли 16 років.

З роками діяльність, яку проводить Марина Валеріївна Корнієнко-Мізрах, стає все більш масштабною та значущою, набуває нових напрямків та ще більшої результативності.

Прихід великої війни Український Національний Конгрес Жінок зустрів більш підготовленим, ніж багато інших громадських організацій нашої країни. Активісти організації з першого дня годували блокпости Києва гарячою їжею та постачали все необхідне біженцям, вивезеним із постраждалих міст, а сама Марина Корнієнко Марина розвозила вантажі по позиціях під обстрілами ворожих «градів».

Тоді ж, у перший місяць війни, голова НКЖУ Марина Корнієнко-Мізрах разом із польськими друзями купила та передала ЗСУ партію бронежилетів, касок, прицілів та протигазів.

Коли ворога відкинули від столиці, Марина заснувала та налагодила роботу продуктово-медичного хаба, який впевнено влився у героїчний всенародний спротив.

Разом із фондами «Help for Ukraine» та «Ангел.ЮА» Український Національний Конгрес Жінок налагодив постачання гуманітарних вантажів з Європи, і створений у Києві хаб почав забезпечувати їжею, засобами гігієни та обладнанням для поранених фронт та тил воюючої України.

Марина Корнієнко-Мізрах відповідає за отримання, розміщення, прийом та сортування вантажів, що прибувають з Європи, і займається збором та обробкою інформації про тих, кому ці вантажі необхідні, постійно перебуваючи на зв'язку з військовими частинами, лікарнями, дитячими будинками та волонтерськими організаціями.

Хаб забезпечує їжею та всім найнеобхіднішим тисячі українців, звичний спосіб життя яких зруйнувала війна, постачає клініки та госпіталі засобами анестезії, перев'язувальними матеріалами та хірургічним обладнанням.

Учасники гуманітарного ланцюжка «Help For Ukraine» - «Ангел.ЮА» - Український Національний Конгрес Жінок завезли в країну та розподілили по військових частинах, притулках та шпиталях дві з половиною тисячі тонн продуктів, предметів гігієни, ліків та лікарняного приладдя.

Підбиваючи підсумки перших ста днів конфлікту, керівництво країни назвало Марину Корнієнко-Мізрах серед волонтерів, які надали найбільш ефективну допомогу країні та Нації.

У ході війни Марина Корнієнко-Мізрах та її товариші взяли шефство над грузинським батальйоном ЗСУ, підрозділом ПДМШ ім. Пирогова, 102-ю армійською бригадою та батальйоном імені Шейха Мансура.

Особливі стосунки у них склалися з доблесною 28-ю окремою механізованою бригадою імені лицарів Зимового походу. Закони воєнного часу не дозволяють переказувати деталі дружби славетного підрозділу з активістами Українського Національного Конгресу Жінок. Відомо лише, що допомога команди Марини Корнієнко-Мізрах легендарної 28-ї ОМБр є масштабною, системною і добре продуманою.

Наразі Марина Корнієнко-Мізрах та УНКЖ, який вона очолює, поєднують турботу про соціально вразливих громадян з активною допомогою українському фронту та тилу.×