Одинцова Ірина Миколаївна засновник адвокацького дому «COLDMAN», директор балтійського фонду євроінтеграції українського співтовариства

Описание

       Ірина Одинцова, кандидат юридичних наук, академік Академії політико - правових наук України, член Асоціації українсько-американських юристів, засновник Адвокатського дому «COLDMAN», директор Балтійського фонду євроінтеграції українського співтовариства.

Адвокат Ірина ОДИНЦОВА, будучи людиною активною та розуміючи необхідність об’єднання досвіду фахівців, заснувала адвокатський дім COLDMAN та успішно веде справи на території України у рамках міжнародного права. Якщо Вам здається, що Ваш випадок є особливо складним, професійні навички та колосальний досвід групи адвокатів компанії COLDMAN Вам доведуть, що немає нічого неможливого! Ваші права мають бути відновлені!

Життя багатьох тисяч українських сімей після 24 лютого змінилося до невпізнання. Війна в Україні створила велику кількість прецедентів, які свідчать про порушення прав людини. Зруйновані будинки, фізичні каліцтва, смерть близьких, евакуація жінок з дітьми до більш безпечних регіонів України та за кордон, призов великої кількості чоловіків до лав збройних сил...

Наші фахівці сьогодні представляють інтереси українців у всіх міжнародних інстанціях та демонструють відмінні результати незалежно від складності ситуації. Серед основних запитів – порушення прав внаслідок російської агресії на території України. А саме: зруйноване житло, знищене майно, тяжкі поранення, незаконне позбавлення волі, тортури, знущання, зґвалтування тощо. Компанія COLDMAN ефективно працює з подібними справами. Але важливо зазначити, що в рамках закону людина має право подати заяву (за допомогою адвоката) до Європейського суду з прав людини протягом чотирьох місяців після порушення її прав.

Основне гасло діяльності Ірини Одинцової: «В правах немає кордонів». Це набуло особливого значення після того, як українські громадяни, з початку воєнних дій на території України, були змушені покинути свої домівки і вимушено стати особами зі спеціальним статусом. Після цього основна діяльність зосередилась на захисті прав українських жінок та дітей, які перебували в різних країнах світу, оскільки саме їм довелося відчути на собі зміну свого правового статусу та недосконалість законодавства інших країн. Компанія COLDMAN активно залучилася до допомоги жінкам з дітьми, які зазнали порушення їх прав на окупованих загарбниками територіях. 

В зв’язку з активними діями по допомозі з боку зарубіжних країн, глобального значення набула робота з антикорупційним законодавством, оскільки українське законодавство, до початку військових дій, не передбачало волонтерську діяльність у воєнний час, дуже часто приходиться відстоювати правду!

Зусилля компанії спрямовані на те, що б разом з міжнародними партнерами, на досвіді США та розвинутих європейських країн, впровадити антикорупційне законодавство, яке б зміцнило довіру до України та не допускало притягнення до відповідальності з політичних мотивів.

Компанією COLDMAN було створено Балтійський фонд євроінтеграції українського співтовариства для організації сталої допомоги українській дітям в забезпеченні грамотності та освіти.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека – найвища соціальна цінність, на сторожі яких зосереджена професійна діяльність адвоката Ірини Одинцової  та команди компанії COLDMAN.

Особливо важливі справи, якими займається пані Ірина, висвітлюються в українських та міжнародних засобах масової інформації, інтерв’ю з чарівною жінкою-адвокатом стають прикрасою найпрестижніших видань. Досвідчений адвокат, авторитетний фахівець юридичної сфери, пані Ірина - приклад успішної жінки, яка не злякалась жахіть війни та продовжила свою роботу по захисту українських громадян.

Команда COLDMAN націлена на досягнення максимально ефективного результату у захисті Ваших прав та інтересів, де б у світі Ви не знаходились!

 

 

 

 

 ×