Потоцька Наталя Сергіївна

Описание

 

Ми раділи життю, будували плани на майбутнє, готували нові колекції для показів, одним словом - працювали та дарували щастя і радість нашим клієнтам, але 24 лютого 2022 року наше життя начебто зупинилось...

Спочатку було дуже важко, біль-розпач, як жити далі, як працювати та підтримувати економіку країни, треба рухатися далі, життя одне і треба цінувати те, що маємо. Поступово почали працювати, було відновлено створення українських костюмів для зйомок та фотопроектів, показів та замовлень.

З початком війни долучилися до благодійного проекту «We stand for Peace», «Діти проти війни», «Плетемо перемогу разом», «Моделі з інклюзією», робимо благодійні покази, зйомки, допомагаємо та виготовлюємо одяг для військових ЗСУ.  У цей тяжкий для Всіх нас час зрозуміло, що будувати плани дуже важко, адже треба цінувати кожну хвилину життя, жити далі, працювати та будувати плани на майбутнє, адже Перемога буде за нами!

Протягом багатьох років Наталя Потоцька підтримує та надає допомогу дитячим будинкам-інтернатам, дітям з інклюзією та іншим дитячим закладам, будинкам пристарілих людей.

Вся команда Дизайнерського ательє Наталі Потоцької працює над тим, щоб  не тільки створювати красу в одязі, але й допомагати людям та дітям України повернутися до мирного життя.

За освітою пані Наталя художник-костюмер, технолог, інженер, дизайнер, а також конструктор одягу. Працює за фахом із 2006 року. Займається дизайном одягу, а також індивідуальним пошиттям в своєму дизайнерському ательє «НП».

У 2009 з відзнакою закінчила «Одеське театрально-художнє училище» та здобула кваліфікацію «художник-костюмер», після чого працювала в Театрі юного глядача міста Одеса.

У 2013 році закінчила «Коледж конструювання одягу» у м. Вінниця та здобула кваліфікацію «бакалавра-технолога».

У 2014 закінчила Вінницький інститут конструювання одягу та підприємництва та здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Конструювання та технології швейних виробів» та здобула кваліфікацію «інженер-дизайнер-конструктор».

За більш ніж десятирічний досвід роботи пані Наталі створено понад сім тисяч виняткових нарядів для танцювальних та музичних колективів Одеси, Києва та інших міст України.

Дизайнерське ательє Наталі Потоцької (бренд NP) приймає участь в професійному тижні моди Odessa Fashion Week, Main People Fashion Show у Львові, Junior Fashion Week, є учасником національного рекорду України «Найбільша кількість дизайнерів у рамках тижня моди». Національні наряди брали участь у XIV міжнародному конкурсі «Фестивальні мости Парижа».

Головні досягнення пані Наталі та  колективу Дизайнерського ательє Наталі Потоцької – це, насамперед, величезний професійний внесок у розвиток України та рідного міста Одеса. 

Створювати, вражати та допомагати своєю роботою» - ось девіз творчого колективу Наталі Потоцької.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

  ×