Шапошник Віра Степанівна Головний лікар КНП «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області

Описание

Комунальне некомерційне підприємство «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області є закладом охорони здоров’я, що надає послуги вторинної/спеціалізованої медичної допомоги та має статус опорного закладу Канівської міської територіальної громади. 

Колектив лікарні постійно розвивається в професійній сфері, бере участь в суспільних заходах, долучається до благодійної допомоги та волонтерських проектів, розвивається в багатьох сферах діяльності та налічує 312 осіб.

 Підприємство у своїй структурі має:

  • Стаціонарні відділення: хірургічне, терапевтичне, неврологічне, дитяче, акушерсько-гінекологічне, інфекційне, відділення анестезіології та інтенсивної терапії та відділення екстреної медичної (невідкладної) допомоги;
  • Поліклінічне відділення – поліклінічна допомога надається консультативною поліклінікою за 16 лікарськими спеціальностями. Працює денний стаціонар, відділення переливання крові, кабінет з видачі медикаментів, стерилізаційне відділення, стоматологічне та зубопротезне відділення;
  • Діагностичну службу: рентгенологія (в тому числі комп’ютерна діагностика), УЗД, ендоскопічна діагностика, клініко-діагностична лабораторія, функціональна діагностика (ЕКГ, в тому числі холтер-ЕКГ, енцефалографія, бронхоспірометрія), гістологічна лабораторія. 

Керівницею підприємства є головний лікар, лікар-педіатр Шапошник Віра Степанівна, яка очолює підприємство з квітня 2013 року, в лікувальному закладі працює з 1984 року.

Високий рівень очільниці підприємства характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним у колективі сприятливим соціально-психологічним кліматом, колегіальністю щодо формування стратегії розвитку медичного закладу, завдяки якій КНП «Канівська БЛ» отримала статус опорної лікарні та зберегла всі напрямки роботи закладу. 

Цілеспрямованими, вчасними та професійним діями, було реформовано заклад та підписано угоди з Національною службою здоров’я України, це дало змогу на достойному рівні отримати фінансування та зберегти всі відділення та персонал. 

Віра Степанівна постійно працює над залученням благодійних коштів, один із важливих проектів – це встановлення кисневої станції.

Віра Степанівна активно співпрацює з місцевою владою, що надало змогу облаштувати робочі місця лікарів медичним обладнанням та меблями в відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги, в якому було проведено капітальний ремонт за програмою Президента України «Велике будівництво».

Підтвердженням високого рівня роботи, як керівниці, за результатами Національного Бізнес-рейтингу загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання за показником «Рентабельність реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) КНП «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області внесена у рейтинг кращих постачальників товарів, робіт та послуг.

Віра Степанівна постійно підвищує свою ділову кваліфікацію шляхом самостійної підготовки та впроваджує все нове в практику роботи, має високу медично-теоретичну підготовку.

За високий професіоналізм нагороджена грамотою МОЗ України.

Попереду багато планів, Комунальне некомерційне підприємство «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області продовжує свій розвиток!×