Заверуха-Середа Ірина Леонідівна

Описание

 

Берегиня України, Вчитель і Цілитель, Засновниця платформи багатовимірного розвитку Pipl; громадська діячка, президентка міжнародної громадської організації «Простір саморозвитку «AURUM SOUL CLUB», практикуючий еніопсихолог та сімейний енерготерапевт міжнародного рівня, Майстер трансформації свідомості; авторка сотень трансформаційних програм для жінок, цілительних медитацій, віршів, тисяч публікацій по темі саморозвитку; організатор та співорганізатор десятків культурних та соціальних благодійних проектів і фестивалів тощо. 

Народилась і виросла Ірина Леонідівна на Хмельниччині. В 2000-му році закінчила школу з золотою медаллю і вже з ранніх років довела, що має потенціал Лідера свого часу.

            Студентські роки пройшли в м.Києві, де пані Ірина навчалась в Національному Авіаційному Університеті на факультеті Екології, за сумісництвом займаючи посаду Студдекана свого Інституту.

           В 2001 році стала частиною Всеукраїнської Екологічної Ліги, займаючи посаду Голови Ради її молодіжного підрозділу – «Екологічна Варта». Понад 10 років було затрачено на популяризацію екосвідомого та здорового способу життя. І ця цінність є базовою для пані Ірини і до тепер.

           В 2004 році одружилась зі своїм чоловіком Романом Середою, з яким створили спільну громадську організацію «Каннагара», через яку діти України і дорослі мали можливість займатись східними єдиноборствами і пізнавати культуру та філософію світу.

       З 2009 пані Ірина є практикуючим астрологом бацзи, діагностом китайської метафізики, консультантом з питань аналітики матриці життя, біоенергетом, еніопсихологом та жіночим тренером, пройшовши серйозну підготовку та навчання у ведучих Майстрів світу.

           З 2016 року була створена Платформа багатовимірного розвитку Pipl, через яку проходять семінари, практикуми, вебінари і онлайн-програми люди з понад 20 країн; паралельно отримуючи і консультаційні послуги; відвідуючи пізнавальні культурні заходи, трансформаційні поїздки та беручи участь в благодійних ініціативах, що слугують репутації України на міжнародному рівні. 

       У 2018 році пані Ірина заснувала міжнародну громадську організацію «Простір саморозвитку «AURUM SOUL CLUB», стала членом Всесвітньої Ліги Космогуманістів, в співпраці з іншими організаціями – провели за 3 роки понад  15 культурно-соціальних ініціатив, таких як Національний Форум «Золото Материнства», психологічні фестивалі «ЖИТТЯ ЯК ЧУДО», жіночі фестивалі «Magic Woman Day» тощо.

          Пані Ірина поєднує усі сфери життя. Вона є і дружиною, і мамою, і донькою, і експертом - блогеркою, авторкою медитацій, віршів, практикумів; має тисячі клієнтів та семінаристів-учнів з різних країн світу, займаючись просвітницькою та культурною діяльністю. 

 Виховує двох підлітків - доньку і сина, і має понад 200 «хрещених дітей», які з’явились на світ у своїх родинах в результаті професійної діяльності пані Ірини як еніопсихолога та сімейного енерготерапевта. Пише наукові та популярні статі для ведучих глянців і онлайн-порталів. Є ЗМІ експертом в темі саморозвитку та трансформації свідомості. Дама декількох міжнародних орденів.

           З 2021 року пані Ірина – сертифікований Вчитель Кундаліні Йоги, Просвітитель Сучасності. Наставниця і Ментор Дідерів із різних галузей. 

За період повномасштабної війни в Україні пані Ірина не просто залишається увесь час в межах держави, а й плідно працює на перемогу світла проти мороку, зцілюючи людей, навчаючи жінок, консолідуючи довкола родинних ідей, масштабуючи проекти і реалізовуючи миротворчу діяльність! 

           Кредо життя – «Жити, Творити і Любити, щоб серце кожного засвітити».

 https://zaverukha.com×