Зоряна Мошак

Описание

Системний мережевий бізнес я практикую з 1998 року. Але справжній успіх до мене прийшов аж в 2011 разом з нашим вітчизняним проектом New Life, метою якого є оздоровлення і добробут української нації. Колись почула мудру настанову: "Знайди мережеву компанію, що народилась в твоїй країні і допоможи їй вийти на міжнародний ринок." І я поставила таку мету. Моїм амбітним планом стало - прославити українську якість у всьому світі! Перших три роки я інтенсивно працювала над створенням попиту і структури задоволених споживачів; будувала команду лідерів-професіоналів і масштабувала бізнес! Багато подорожувала по Україні в пошуках нових кандидатів і вирощувала з них лідерів в різних регіонах.

 
Мені вдалось відкрити для New Life центральну і західну Україну, а згодом Іспанію. Потім мої партнери запрацювали професійно в Німеччині, Польщі. А зараз, через вимушене переселення вже і в багатьох країнах світу.

 

Початок війни застав мене закордоном. Перші дні я і мої партнери в Іспанії жили тільки пакуванням гуманітарки, прийомом біженців і думали чим ще можемо допомогти? Про бізнес навіть не йшлося. Колапс на дорогах, заміновані порти, паралізована логістика, виробництво New Life в Дніпрі. Було дуже страшно. Але засновники компанії Микола Борисович і Любов Романівна Базарні навідріз відмовилися виїжджати з міста і вже на п'ятий день війни виклали на офіційній сторінці - "Ми працюємо", і так щодня. Величезний уклін їм і всьому штату співпрацівників. Це справжній подвиг. Відчай почав помалу відступати і я взялась за онлайн-школи. Це стало спасінням. Люди чекали їх як ковтка повітря. На той час, найважливішим було - зберегти нервову систему українців. Ми проводили навчання, як нашими фітопрепаратами New Life допомогти собі і переселенцям, як зупиняти панічні атаки, як знімати стрес. Вчили, як надавати першу допомогу постраждалим від вибухів, що з нашої продукції необхідне нашим захисникам на фронті, що кровоспинне, що загоює швидко рани, що при контузії. І вже влітку, я повернулась додому, бо була потрібна моїм людям, а люди мені.

 
Перший офлайн-семінар на 80 людей провела спочатку вдома, в Кам'янці-Подільському, потім поїхала до Вінниці, допомогти партнерам відновити тонус в команді, провела там кілька заходів. Після поїхала в Монастирище будувати бізнес парнерці, яка вимушено переселилась з Херсонщини. А потім і в Черкаси. Там вже ми організували великий семінар! Все це транслювали в фейсбуці, щоби за нами могли спостерігати і вчитись всі партнери з усіх куточків світу! І ми "качнули цю хвилю"! Люди перестали боятися, вийшли з оціпеніння, почали збиратися, їздити, виходити на високі статуси, більші прибутки, і тим підтримувати економіку України.

 
Ну і звісно, є гроші - є донати!
На другий місяць війни я організувала спільноту адресної допомоги нашим захисникам на передовій. Почали приєднуватися все більше і більше моїх партнерів і не тільки. Першою серйозною справою стала закупка в Польщі якісної спец-амуніції для пантонного полку. До нас почали звертатися з потребами. І ми їх закриваємо. Всю зиму одягали наших хлопців в утеплену форму, термобілизну, берці, і у все що можемо "дістати". Тактичні навушники, аптечки, каримати, бензопили, генератори, автівки і запчастини до них і т.і. Бійці нам вдячні, а ми вдячні їм за кожен наш день. Слава ЗСУ! Також не забуваємо про постраждалих від війни цивільних.


До Різдва організували гуманітарну місію на деокуповану Харківщину, в селище Білий Колодязь поблизу Вовчанська. Там залишилось 200 дітей і ми, дізнавшись про тамтешню скруту, не змогли залишити їх без свята. Збирали допомогу в чотирьох містах: в Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Вінниці, Черкасах. І я особисто, разом з водієм, відвезла великий бус, повний різдвяних подарунків, іграшок, теплого одягу, продуктів, ліків, обігрівачів, шкільних підручників і канцелярки. І це все - робота величезної команди! Допогали всі, хто чим може! Ось з такими людьми я маю за честь працювати. Це моя величезна гордість.
Слава народу України!

 
Бажаю нам всім найближчої Перемоги і процвітання нашій вільній Україні!
Обіймаю всіх,
ваша Зоряна Мошак.×